/home/infocar/domains/infocar.com.ua/public_html2/cache/news/151811.htm Підтримка українців в Європі під час щорічного планового технічного обслуговування від Mazda (Авто-Новости от InfoCar.com.ua)

НОВОСТИ MAZDA

Вход | Регистрация | Стартовой | В Избранное | PDA
Mazda
ГЛАВНАЯ
Продажа новых Mazda
» автосалоны » модели и цены
Продажа б/у Mazda
» поиск авто » продать
Тюнинг Mazda
» статьи » галерея
Все о Mazda
» новости » история марки
» архив моделей » тест-драйвы
» отзывы
Мультимедиа
» обои
Обслуживание
» запчасти » автошины
Весь мир авто на InfoCar

Підтримка українців в Європі під час щорічного планового технічного обслуговування від Mazda

11 июля 2022
Оставить коментарий Версия для печати Отправить другуRSS - лист новостей Добавить в TwitterTwitter

Головний офіс Mazda в Європі оголошує про підтримку українців, власників автомобілів Mazda, які залишили свої домівки у зв'язку з війною в Україні та перетнули кордон з ЄС, щоб знайти безпечний притулок.

Для багатьох українських власників автомобілів Mazda, що наразі евакуювалися на своїх автомобілях до Європи, виникає актуальне питання - проведення планового ТО, а також його вартості в Європі. Щоб запобігти незапланованим витратам і не залишитися без автомобіля закордоном, важливо дотримуватися регламентного терміну щодо проведення планового ТО, особливо після важкої та тривалої дороги.

Актуальним постає питання вартості проведення ТО, адже в Європі вона є значно вищою, ніж в Україні в основному за рахунок різниці у вартості нормо-години. Наприклад, в Україні нормо-година сервісу коштує в середньому 20-30 євро (без ПДВ), а в Європі - у рази більше, близько 100-120 євро (без ПДВ).

Українці вже зіткнулися зі значно вищою вартістю послуг порівняно з обслуговуванням в офіційній дилерській мережі в Україні, тому Mazda Motor Europe швидко відгукнулась на прохання офіційного дистриб'ютора Mazda в Україні - ДП «АВТО Інтернешнл», та забезпечила кампанію-підтримку у вигляді знижки на проведення регламентного обслуговування українцями своїх автомобілів Mazda під час перебування у країнах ЄС. Кампанія по підтримці триватиме з 15 квітня 2022 року по 31 жовтня 2022 року.

Для того щоб отримати знижку у розмірі 150 євро (без ПДВ), під час проходження будь-якого планового технічного обслуговування, потрібно звернутися до офіційного дилера** Mazda в Європі. Знижка поширюється виключно на автомобілі з українською реєстрацією ТЗ, що були куплені у одного із офіційних дилерів в Україні, незалежно від моделі, та надається за умови наявності українського паспорту.

Під час проведення технічного обслуговування офіційним сервісним центром в Європі будуть виконані всі необхідні роботи, згідно з регламентом Mazda. Уся належна інформація за підсумками ТО буде внесена в єдину систему Mazda та Цифрову Сервісну Книгу вашого автомобіля. Таким чином, гарантію на автомобіль буде повністю збережено.

*Будь-яку додаткову інформацію ви можете отримати у офіційних дилерів Mazda в Україні та на сайті mazda.ua

**На неофіційні дилерські центри / сервіси в Європі юрисдикція Mazda Motor Europe не поширюється.

Источник: Mazda{SOURCE2}  Оставить коментарийКоментарии Тэги:  Mazda, СТО
КОМЕНТАРИИ К НОВОСТИ

Коментариев пока никто не оставил. Станьте первым!
Имя*:   E-mail: (СПАМ)
Тема:
Ваш коментарий* (осталось символов: 3000)
Повторите код*:   
15.08
Mazda націлена на зменшення залежності від Китаю
11.08
Mazda прозвітувала про рекордний продаж кросовера CX-60
05.08
Оновлена Mazda CX-5 2022 року вже у продажу в Україні
Размещение информации| Информеры | PDA-версия | |