АВТОСАЛОНЫ MAZDA

Вход | Регистрация | Стартовой | В Избранное | PDA
Mazda
ГЛАВНАЯ
Продажа новых Mazda
» автосалоны » модели и цены
Продажа б/у Mazda
» поиск авто » продать
Тюнинг Mazda
» статьи » галерея
Все о Mazda
» новости » история марки
» архив моделей » тест-драйвы
» отзывы
Мультимедиа
» обои
Обслуживание
» запчасти » автошины
Весь мир авто на InfoCar
АВТОСАЛОНЫ MAZDA  : :  Дилерська мережа Mazda
Дилерська мережа MazdaТелефон: 0 800 50-18-15
Сайт: https://mazda.ua

Дилерська мережа Mazda

Дилер Mazda

Офіційним імпортером автомобілів Mazda на території нашої країни є дочірнє підприємство «Авто Інтернешнл», що повністю належить іноземному інвесторові. Компанія займається дистрибуцією автомобілів з 1994 року, до 2000 року - під назвою ДП «ММУ».

Станом на грудень 2020 року кількість дилерських центрів імпортера дорівнює двадцяти, головний же офіс «Авто Інтернешнл» розташовується в Києві (проспект Степана Бандери, 22а). Крайнім західним дилером є автосалон в Мукачеві, крайнім східним - автосалон в Харкові, тобто мережа імпортера охоплює велику частину території України (окрім тимчасово окупованих частин Донецької і Луганської областей, а також АР Крим). У ряді великих міст Mazda має в розпорядженні декілька дилерів: трьох в Києві, по два в Одесі, Дніпрі і Харкові. Крім того, в Краматорську є офіційний сервісний центр, де можна обслужити Mazda без втрати гарантії.

У офіційних дилерів можна отримати вичерпну інформацію стосовно актуального модельного ряду, цін на автомобілі в різних комплектаціях і моделей в наявності, а також запросити тест-драйв вподобаної моделі. Крім того, менеджери дилерських центрів надають детальну інформацію про можливі варіанти купівлі нової Mazda (прямий платіж, кредит, розстрочка), поточні акційні пропозиції, постановку на облік, страхування і гарантію.

У дилерських сервісних центрах Mazda здійснюють регламентне ТО, ремонт будь-якої складності і заміну деталей на нові оригінальні. Крім того, тут на автомобілі Mazda можна встановити оригінальні аксесуари та додаткове обладнання.

Последние новости компании Дилерська мережа Mazda

Сервісні центри Mazda працюють у таких містах // 26.04.2022
Друзі, станом на 26.04.2022 за попереднім записом за телефоном працюють такі

У офіційній дилерській мережі Mazda в Україні – знижка -30% на запасні частини Mazda! // 21.04.2022
Щоб підтримати клієнтів-власників автомобілів Mazda в Україні у цей складний час до 30 червня 2022 р. діє спеціальна знижка* -30% на запасні частини Mazda в мережі офіційних дилерів в Україні.

Як отримати знижку на ТО Mazda у Європі? // 16.04.2022
Головний офіс Mazda в Європі оголошує про підтримку українців, власників автомобілів Mazda, які залишили свої домівки у зв’язку з війною в Україні та перетнули кордон з ЄС, щоб знайти безпечний притулок.

Планове ТО Mazda у Європі // 25.03.2022
До уваги власників Mazda за кордоном!

Размещение информации| Информеры | PDA-версия | |